MONEY IS L.O.V.E. - CHALLENGE

Peníze, peníze! Kolikrát už jsi slyšela, že peníze jsou "jen" energie? Jak to ale prakticky uchopit?


Ukážu ti, jak ty sama ovlivňuješ svou finanční situaci a jak ihned zlepšit svůj vztah k penězům a skrze ně i vztah sama k sobě a ke svým úspěchům v podnikání.


ZVU TĚ NA 4DENNÍ INTERAKTIVNÍ ONLINE TRÉNINK S PRAKTICKOU VÝZVOU 

S LIVE PROVÁZENÍM 25.-29.3.2024

Přihlášení je už jen:

Tolik, tolik nedorozumění a tolik zklamání plyne z nedostatku peněz nebo z nepochopení jejich podstaty. 

S penězi je spojeno tolik splněných i nesplněných přání, snů a záměrů. A víš co ještě? Je s nimi spojeno úplně všechno v tvém podnikání i životě.

Peníze opravdu jsou energie a z tohoto pohledu se dotýkají úplné prapodstaty všeho tvého bytí - tvých "core beliefs" - naprosto základních přesvědčení o životě, o tobě samé, o tom, jak to tady ve hmotě funguje. Tato přesvědčení se pak pochopitelně propisují do tvých rozhodnutí, tvých prodejů, a do mnoha dalších oblastí.


A proto je to téma tak ožehavé a současně lákavé zároveň. S penězi totiž vyplouvá na povrch řada dalších chtěných i nechtěných věcí.

Vyber si, zda raději zůstaneš, kde jsi, aby ses nedotkla bolavých témat, a nebudeš je řešit, nebo jestli budeš odvážná a půjdeš do toho a splníš si cokoli si přeješ!

Lidé buď peníze řeší nebo neřeší. Milují nebo nenávidí. Mají nebo nemají :-).


A je jasné, že i když je miluješ a máš jich dost, tak pokaždé se ti vynoří myšlenka - hmmm, tak tohle už jsem s penězi dokázala, POJĎME TO POSUNOUT DÁL!

A já jsem si vybrala toto téma právě proto, že je tak moc spojené se vším ostatním, co v životě zažíváme, co si v životě přejeme, a co se nám daří nebo nedaří plnit i v podnikání.

Zvu tě na zbrusu nový 4denní trénink spojený s praktickou výzvou, kde si ukážeme, že Money is L.O.V.E. 

Informace, inspirace, ale hlavně interakce a výzva - praxe. 

Abys okamžitě už během tréningu shiftla svou realitu a stala se MAGNETEM na peníze a současně na mnoho dalších věcí ve vesmíru :-).

PRO KOHO: 

Pro tebe, pokud cítíš, že peníze, tvé ceny a příjmy, jsou tvé téma. Neproudí, jak by sis přála, je jich málo, nebo míříš výš než jsi dosud byla zvyklá a chceš se pořádně k tomu odpíchnout a otevřít si pole možností.

Pro tebe, pokud chceš nakládat efektivně se svou energií, dopřát si v životě více sebevědomí, klidu, svobody, radosti, které s uklidněním kolem peněz přicházejí

Pokud chceš lépe pochopit, jak peníze fungují a zažít si to na vlastní kůži během výzvy. Pokud víš, a jsi připravena na to, že je to vše v tvých rukou.

CO TO JE: 

Videotrénink online pro rozproudění tvé energie v oblasti peněz a jejich bohatého přijímání po 4 dny, spojený s praktickou výzvou s úkoly. Včas přijdou do e-mailu odkazy a informace s přístupy. Součástí budou "worklisty" - sebekoučovací online dotazníčky, které ti pomohou ukotvit obsah tréninku. Na 2x live online sessions spolu na cvičení z dotazníčků navážeme a ještě je rozšíříme (proto jejich vyplnění neodkládej, ať máš z výzvy co největší užitek). 

Bude prostor pro otázky, především na bonusovém LIVEKU v pátek.

S dočasným přístupem k záznamu do 5.4.2024. 

CO TO NENÍ:

Nenaučím tě postupy, jak peníze vydělat, získat, vyhrát... Neudělám to za tebe. V ceně není má individuální podpora, konzultace, ani čas na messengeru.

Přihlášení je možné jen do pátku 22.3.2024, 22h (po zaplacení ti přijde cvičení, se kterým potřebujeme v pondělí pracovat)

Jak to například vidí klientky mých programů, které už energii do života i podnikání vpustily naplno?

Ještě se neznáme?

Ahoj, jsem Miloslava a těší mě, že tě mohu inspirovat.

Ahoj, jsem Miloslava Ščerbová a postupně s třemi dětmi na zádech i za zády podnikám a hledám nejlepší cestičky už od první mateřské.

Ženám, jako jsme ty a já, pomáhám vyznat se v online podnikání tak, aby PRO NĚ bylo jednoduché, v souladu s nimi. Aby přinášelo radost a krásné ocenění hned od počátku.

 A protože s podnikáním a zvyšováním příjmů jsou neoddělitelně spjaty i CENY a sebe-ocenění, věnujeme se také mindsetu a rozproudění energie záměru, hojnosti a rozpuštění bloků. Díky tomu mne stále krásnější výsledky mých klientek nepřestávají mile překvapovat!

Ráda s tím pomůžu i tobě.

Všechny NÁSTROJE pro změnu svých okolností a pro splnění svých záměrů máš DÁVNO V SOBĚ.

PŘIPRAVENA POZNAT, ŽE "MONEY IS LOVE"?

Kdybych se tě zeptala, nakolik jsou peníze DŮLEŽITÉ v tvém životě, co bys odpověděla? Na šklále od 0 do 10. Hm? Pravděpodobně klidně 10 nebo jiné vyšší číslo, že ano?


A kdybych se zeptala: Nakolik jsou peníze jednou z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH věcí v tvém životě? Pravděpodobně už by ses začala trošku ošívat, nemám pravdu?


A co teprve, kdybych se zeptala, jestli jsi POHÁNĚNÁ TOUHOU PO PENĚZÍCH. Cha! To už bys mi řekla: Jsi blázen? Jasně, že nejsem poháněná touhou po penězích! Já chci světový mír! :-)

Opravdu to nemyslím zle, pochopitelně, že chceme světový mír a aby se měl každý dobře. To by byla krása. Chceme se na tom podílet a každý svým dílkem k tomu přispět. To je jasné.Zamysli se ale nad tím... 

💰 Proč je v pohodě říct: POHÁNÍ MNE MÍR A DOBRO 

A SPIRITUÁLNÍ RŮST.

VS.

💰💰💰 Proč není v pohodě říct, myslet si a žít tak: POHÁNÍ MNE TOUHA PO LUXUSU, PENĚZÍCH A POHODLÍ?

Něco shinilého na tom bude, mám pravdu?

Mužům to až tak neva. Ti jsou v pohodě s vyděláváním milionů všelijakými způsoby, od těch čistých a společensky velmi prospěšných, až po ty ne úplně etické, myslím teď třeba spíše formou manipulace, nikoli zločinem :-). 

Proč to tak je? Proč u žen to není tak OK? 

Proč ani v tobě to možná nezní úplně libozvučně, kdyby ses za takové prohlášení měla postavit?

Jsou za tím obavy, strachy, nastavení, které souvisí s hlubokými kořeny tvé bytosti - jako ženy, často zraněné nějakou mužskou silou. Mužská síla, energie, polarita - to jsou peníze. 

A pochopitelně žena, která je silná a mocná - protože má mj. peníze a umí je mít, taky s sebou nese řadu společensky náročných přesvědčení a soudů, které musí ustát.

Taky cítíš, že je načase to změnit?

Přihlášení je možné už jen: