>> FREE webinář <<

Chceš vědět, proč ti neroste podnikání tak, jak bys chtěla? proč ti nesedí či nefungují všechny podnikatelské strategie?

Poslechni si tedy, proč a jak zapojit svou energii pro růst svého podnikání vyhnout se díky tomu 3 zásadním chybám ve strategii, cenotvorbě i volbě klientů.

Nebaví tě hádat, která strategie, služba, cena či klient je nejlepší (online i offline)? 

Pojď využít svou energii, čas i finanční zdroje efektivně - na to, co TOBĚ funguje.

Inspiruj se reakcemi klientek mých programů a služeb ke svým vlastním úspěchům:

Ještě se neznáme?

Ahoj, jsem Miloslava, koučka a mentorka žen, které se rozhodly plnit si své sny i díky podnikání. Těší mě, že tě mohu inspirovat.

Vím, jak je snadné se ztratit sama sobě, ve strategiích, mnoha sítích a technikáliích. Potom po několika letech budování podnikání zjistíš, že tě to stojí moc času, nevyděláváš (nebo hodně na svůj úkor), běháš pouze od jedné strategie k jiné a od jednoho kurzu k druhému a nevíš, co bys změnila nebo dělala víc, aby to konečně zacvaklo.

Moc dobře to znám. Ať jsem použila jakoukoli strategii, nebylo to ono - buď mi to nefungovalo, a nebo to sice fungovalo, ale necítila jsem se v tom dobře. 

Bylo to o to těžší, že jsem v podobné situaci, jako mnoho mých klientek - maminka několika dětí a v podstatě po celou dobu funguju jako samoživitelka. Proto vím, jak je důležité nedělat nic zbytečného navíc a že je nezbytné se i správně ocenit a dobře to celé vyskládat.

Ráda s tím pomůžu i tobě.

Připravena také vykročit ke svému efektivnějšímu podnikání, kterému můžeš důvěřovat a uvolnit se v něm?