Najdi, co z toho všeho, co zkoušíš, tvému podnikání i tvé plné hojnosti

OPRAVDU FUNGUJE a PROSPÍVÁ, 

v 5 jednoduchých krocích.

Vyber si z aktuálních 3 možností, jak se sama, v klidu a kdykoli znovu prokoučovat s e-Bookem "5+1 krok" z nežádoucích situací ven směrem k vysněným cílům.

5+1 kroků k tvé oceňované srdcové službě, kterou budou milovat i tví klienti

aneb Nedělej to, co tě nebaví, nefunguje ti, ani nevydělává

PRO KOHO: 

Pro tebe, pokud chceš své služby připravit na vyšší finanční cíle, zvýšit kapacitů příjmů, efektivně poskládat své portfolio, otevřít se novým možnostem příjmu i způsobu, jak posloužit ve větší lehkosti, s menším úsilím, svým klientům.

Pro tebe, pokud chceš využít efektivně a udržitelně svůj čas i energii a tvořit přitom to, co opravdu chceš.

CO TO JE: 

SebeKoučovací e-book/workbook (PDF), který tě provede 5krokovým procesem 21 bodů otázek a cvičení k tvým vlastním odpovědím k potřebné změně v tvém portfoliu/službě pro vytvoření tvé ideální srdcové služby, která s tebou ladí a bude se ti prodávat v lehkosti, přes zvědomění aktuální situace, vyčištění toho, co nefunguje, nové nápady, až po potřebný akční krok. Včetně navýšení energetické kapacity příjmů tvého podnikání. A zůstane ti navždy pro další použití.

CO TO NENÍ:

Nenaučím tě, proč v e-booku jsou právě taková cvičení, ani strategie či možnosti, jak prodávat a tvořit nabídku. A neudělám to za tebe.

ZA KOLIK: 888 KČ 

(nebo ve zvýhodněném balíčku všech 3 doplňujících se e-booků za 1.444 Kč namísto 2.442 Kč jednotlivě)

Jak to vidí klientky mých programů, které už energii do podnikání vpustily naplno?

5+1 kroků k tvé efektivní, srdcové strategii, se kterou prodej bude zábava

aneb Dávej energii do toho, co ti funguje a jde snadno

PRO KOHO: 

Pro tebe, pokud potřebuješ najít ve všech strategiích, co zkoušíš, ve všech těch soc. sítích, tvoření obsahu..., to, co ti funguje a jde snadno.

Pro tebe, pokud potřebuješ získat více času i klidu a objevit v tom celém procesu tvé strategie více radosti a lehkosti.

CO TO JE: 

SebeKoučovací e-book/workbook (PDF), který tě provede 5krokovým procesem 25 bodů otázek a cvičení k tvým vlastním odpovědím vedoucím k potřebné změně pro tvou ideální, efektivní a "odlehčenou" strategii - přes zvědomění, vyčištění, nové nápady, až po potřebný akční krok.  A zůstane ti navždy pro další použití.

CO TO NENÍ:

Nenaučím tě, proč v e-booku jsou právě taková cvičení, ani strategie či možnosti, jak prodávat či tvořit nabídku, a neudělám to za tebe.

ZA KOLIK: 888 KČ

(nebo ve zvýhodněném balíčku všech 3 doplňujících se e-booků za 1.444 Kč namísto 2.442 Kč jednotlivě)

Co ještě dokázaly klientky mých programů, když vpustily svou energii a čerstvý vítr do podnikání?

5+1 kroků k tvé hojnosti z pocitu nedostatku (klientů, peněz, času, podpory...)

aneb Převezmi znovu zodpovědnost a přetvoř své vnímání nedostatku na to, co si přeješ

PRO KOHO: 

Pro tebe, pokud občas cítíš, že se ti nedostává tolik podpory, času, lásky, klientů, prodejů, nebo peněz - a chceš si najít čas, abys to v laskavosti k sobě znovu dala do pořádku a rovnováhy.

CO TO JE: 

SebeKoučovací e-book/workbook (PDF), který tě provede 5krokovým procesem 25 bodů otázek a cvičení k tvým vlastním odpovědím vedoucím k potřebné změně v tvém vnímání hojnosti i svých okolností, pro zvýšení tvé schopnosti přijímat více..., přes zvědomění, vyčištění, nové nápady, až po potřebný akční krok.  A zůstane ti navždy pro další použití.

CO TO NENÍ:

Nenaučím tě, proč v e-booku jsou právě taková cvičení, ani postupy a možnosti, jak vydělat peníze, získat klienty, vztah,... , a neudělám to za tebe.

ZA KOLIK: 666 KČ 

(nebo ve zvýhodněném balíčku všech 3 doplňujících se e-booků za 1.444 Kč namísto 2.442 Kč jednotlivě)

Někdy opravdu stačí jedna, dvě správné otázky, a vše zacvakne na své místo.

Ještě se neznáme?

Ahoj, jsem Miloslava a těší mě, že tě mohu inspirovat.

Ahoj, jsem Miloslava Ščerbová, mentorka a koučka žen, které se rozhodly plnit si své sny. Prošla jsem si mnoha podnikatelskými i seberozvojovými kurzy a zkušenostmi, mj. ročním programem pro kouče využívající energetické principy, Energetic breakthrough method®.

Ženám pomáhám mj. v tom, aby si ujasnily své záměry, vytvořily své srdcové služby, uměly a nebály se ocenit, znásobily kapacitu svého portfolia při zachování času na život, a prodávaly jednoduše a v radosti.

Vím totiž, jak snadné je ztratit se v mnoha strategiích, technikáliích a kurzech tak, že nakonec ani neprodáváš, protože nevíš, na co se soustředit, a je to těžké, zmatené a výsledky mohou být prabídné.

A proto jsem do své práce po několika letech "technické a strategické dřiny" zapojila kromě podnikatelských strategií také mj. energetický marketing, práci se záměrem, mindsetem, ale i s tělem.

Díky tomu mne stále krásnější výsledky mých klientek nepřestávají mile překvapovat!

Ráda s tím pomůžu i tobě.

Všechny nástroje pro změnu svých okolností a pro splněné záměry máš v sobě.

Stačí se správně zeptat a pravdivě odpovědět.

Máš na to odvahu?

Ráda tě tímto procesem provedu.

PŘIPRAVENA ODLOŽIT ZBYTEČNÉ, NEPODPORUJÍCÍ AKTIVITY, A ZAČÍT RŮST?

SUPER, VYBER SI SVŮJ SEBEKOUČOVACÍ E-BOOK NEBO VÝRAZNĚ ZVÝHODNĚNÝ DOPLŇUJÍCÍ SE BALÍČEK VŠECH 3 DÍLŮ.