Měsíc pro vyživení a laskavé nakopnutí tvého podnikání

CHCEŠ TVOŘIT PODNIKÁNÍ, KTERÉ TĚ NEZAHLCUJE, ALE PODPORUJE?

Tento sebe-koučovací e-průvodce na 24 dní s bonusovými odkazy na můj inspirující podcast či videa pro zjednodušení strategie, sebeocenění i potřebný mindset ti s tím rád pomůže.

S kódem "Kafe22" nyní, do 30. 4. 2024, získáš slevu 68 % a svého průvodce jen za cenu kafíčkového posezení.

Když skočíme jakožto odvážné ženy do podnikání, mnohdy nemáme naplno promyšlené, jak podnikání vyskládat, aby pro nás bylo příjemné a únosné

Prostě jdeme sdílet, sloužit, pomáhat.

Pak ale začneme objevovat množství informací a chceme mít vše perfektní a správně nastavené

Snadno v té snaze zapomeneme, proč jsme začaly a co jsme tím chtěly získat, a ztratíme se ve strategiích a radách ostatních nebo v kurzech o nastavení technických záležitostí.

Jsme unavené a v hloubi duše nešťastné, protože to, co jsme si přály a proč jsme podnikat začaly nepřichází a neplní se to snadno. 

Naopak to míjíme nebo odkládáme na později... čas s dětmi, čas pro sebe, cestování, pečení, fotky... 

Je načase se zastavit a znovu zaposlouchat...

Představ si, že jdeme spolu na kafíčko...

Přicházíš zahlcená, možná i nespokojená ve svém životě a podnikání.

Připadáš si unavená, děláš všechno možné i nemožné, učíš se v mnoha kurzech a už nevíš, jakou cestou se dál vydat, aby to fungovalo a bylo ti v tom co nejlépe.

Klienti možná nepřicházejí tak, jak by sis představovala.

Tvoje sny o úspěšném podnikání, svobodě a klidu se zatím plní jen velmi pomalu - spíše je to dřina a neustálý stres.

...uvelebíš se, povídáme si, a ty najednou máš jasno...

Najednou víš.

Najednou si věříš.

Je ti jasné, jaký další krok máš udělat.

Jsi klidná.
Cítíš se dobře.
Odcházíš plná naděje a víry, že jdeš správně a že vše je v pořádku.

A co víc?

Následně vidíš, jak se vše krásně mění v tvém okolí i podnikání.

Třeba se ti, jako jedné z klientek (dle jejích slov) nakopne byznys tak, že budeš koukat, že už ani nemáš čas dívat se tak často na vzdělávací kurzy a videa.

Já jsem pro tebe takovéto úžasné virtuální “společné” kafíčko připravila

1.
Rozdělené do 24 e-mailů k tvé ranní kávě vždy s jedním velmi silným transformačním koučovacím okénkem s otázkou či několika otázkami, které tě postupně provedou tím, co je důležité pro nastavení své mysli i energie pro úspěšný život i byznys.

2.

Postupně si utvoříš ucelený obraz toho, kam jdeš, kam chceš jít a co pro to je třeba udělat či nadále nedělat.

3.

Každý den se dostaneč do své energie a budeš se tak přirozeně soustředit na to nejpodstatnější a nikoli na požadavky a plnění programu někoho jiného.

4.

Těchto 5 minut denně nad otázkami po dobu 24 dní je připraveno totálně transformovat tvé vnímání, pocity, energii i realitu tam, kde je chceš mít.

5.
Nad inspirací můžeš strávit i více času dle své libosti. 

Podpoří tě v tom odkazy na moje veřejně dostupné podcasty a videa s mnoha inspirujícími tipy k podnikání v lehkosti a technicky i strategicky jednoduše. Díky tomu je nebudeš muset nikde hledat a své podnikání posuneš ještě více.

Transformace u kafíčka - to je necelý měsíc ke změně tvého myšlení, vnímání, rozhodování, a tím i tvé reality.

Těchto 24 okének utvoří ucelený obraz o tvém podnikání - schéma - podle kterého si podnikání kdykoli znovu zreviduješ a laskavě nakopneš.

A kolik toto energií nabité, a při tom tak zklidňující, kafíčko na každý den stojí?

Kolik stojí kafíčko v kavárně?

A dortík?
Vodička?
Cesta na kafíčko?
Hm?

A nakolik se ti to vrátí v podnikání a životě?

Se mnou zaplatíš kafíček jen 12 (x 59 Kč), zbytek je na mne. 

Získáš tak průvodce na 24 dní (pro nastavení své mysli, rozhodování i tvorbu nové reality) jen za 707 Kč (29,5 Kč/den).

Dej mi vědět, jak se ti líbí a jak tě posouvá!

Máš-li slevový kód, uplatníš ho v přihlašovacím formuláři.

Jako BONUS dostaneš ihned po zaplacení PDF se všemi 24 sebekoučovacími okénky - takže se můžeš pustit do poznávání ihned a nechat na sebe působit všechny otázky, kdykoli znovu a pohodlně.

Toužíš se inspirovat, co všechno je například možné, když zapojíš sílu své energie?

TY jsi základem svého života a podnikání.

Pokud ale posloucháme jen hlasy zvenčí, často zjistíme, že naše cesta není tak úplně naše, což někdy vede až k vyhoření.

Líbilo by se ti jít rychleji a ve větší radosti k vytouženým cílům?

Otevři se své intuici, naslouchej jí (i když to možná není pohodlné) a poznej, nejen co ti nefunguje, co tě drží zpět od tvých snů a co ve skutečnosti chceš, ale i to, jaké další (pravděpodobně nečekané) kroky se před tebou skládají.

Ještě se neznáme?

Ahoj, jsem Miloslava Ščerbová, mentorka a koučka. Prošla jsem si mnoha podnikatelskými i seberozvojovými kurzy a zkušenostmi, mj. ročním programem pro kouče využívající energetické principy, Energetic breakthrough method®.

Pomáhám ženám díky svým zkušenostem osobně nebo skrze své produkty například s ujasněním záměrů, ale i služeb, se znásobením kapacity portfolia, s cenami, ale i technickou stránkou podnikání či cest zákazníka.

Ženám pomáhám tvořit jejich podnikání jednoduše, efektivně a v souladu s nimi - jejich touhami a jejich životem.

Vím totiž, jak snadné je ztratit se v mnoha strategiích, technikáliích a kurzech tak, že nakonec ani neprodáváš, protože nevíš, na co se soustředit, a je to těžké, zmatené a výsledky neodpovídají vynaloženému úsilí.

Jsem ráda, že mohu inspirovat třeba i tebe k podobným výsledkům, jaké sdílely mé klientky.

Máš ještě otázky?

1. Jak "kafíčko" probíhá?

Po zaplacení ti přijde e-book (PDF) se všemi 24 okénky, takže můžeš okamžitě nechat otázky na sebe působit a zamyslet se nad nimi. 

Abys ale nezapomněla a věnovala podnikání potřebný čas, každý den ráno ti přijde e-mail, ve kterém najdeš vždy jedno "okénko" s koučovací otázkou či více otázkami, které mají za úkol podpořit tě v tom, abys odhalila sama v sobě to, co tě brzdí, co ti vyhovuje a co bys vlastně chtěla tvořit a celé to transformovala postupně, během 24 okének, k daleko větší lehkosti v podnikání i životě, k úspěchu, radosti a štěstí. 

Uvnitř e-mailu máš návod, jak s otázkami pracovat a jaké kroky máš udělat, abys z této cesty vytěžila pro sebe co nejvíce.

Součástí e-mailu je vždy navíc i odkaz na některý z mých veřejně dostupných podcastů či videjí, pro ještě větší inspiraci a rozvoj tvého podnikání a harmonie v podnikání a soukromém životě, abys to nemusela hledat a současně vždy měla jen přiměřenou dávku informací, aby ses nezahltila mnoha videy...

2. Kolik času průvodce zabere?

Přečíst e-mail a odpovědět si na otázku či několik otázek zabere pár minut - a pokud budeš chtít nad otázkami hloubat déle, samozřejmě se tomu meze nekladou. Podcast a videjka jsou různě dlouhá, zpravidla něco mezi 5 a 15 minutami. Pokud tě inspirují k hlubšímu zamyšlení či akci, pak samozřejmě je další čas, který rozvoji podnikání a sebe sama věnuješ, čistě na tobě :-).

3. Mohu koučovací kafíčko využít opakovaně?

Ano. E-maily si můžeš uchovat a kdykoli znovu si je projít, navíc s bonusovým PDF můžeš podle otázek také kdykoli postupovat a projít si je, pokud potřebuješ nalít do podnikání novou energii a svěží vítr.