CHCEŠ TVOŘIT PODNIKÁNÍ, KTERÉ BUDE TVŮJ ŽIVOT PODPOROVAT A NE ZAHLCOVAT?

TRANSFORMACE U KAFÍČKA 
aneb Měsíc pro vyživení 
a laskavé rozproudění tvého podnikání

Koučovací 5minutovky ke kafíčku pro takové změny, po kterých v hloubi duše toužíš, už se na tebe těší.

Když skočíme jakožto odvážné ženy do podnikání, mnohdy nemáme naplno promyšlené, jak podnikání vyskládat, aby pro nás bylo příjemné a únosné

Prostě jdeme sdílet, sloužit, pomáhat.

Pak ale začneme objevovat množství informací a chceme mít vše perfektní a správně nastavené

Snadno v té snaze zapomeneme, proč jsme začaly a co jsme tím chtěly získat, a ztratíme se ve strategiích a radách ostatních nebo v kurzech o nastavení technických záležitostí.

Jsme unavené a v hloubi duše nešťastné, protože to, co jsme si přály a proč jsme podnikat začaly nepřichází a neplní se to snadno. 

Naopak to míjíme nebo odkládáme na později... čas s dětmi, čas pro sebe, cestování, pečení, fotky... 

Je načase se zastavit a znovu zaposlouchat...

Představ si, že jdeme spolu na kafíčko...

Přicházíš zahlcená, možná i nespokojená ve svém životě a podnikání.

Připadáš si unavená, děláš všechno možné i nemožné, učíš se v mnoha kurzech a už nevíš, jakou cestou se dál vydat, aby to fungovalo a bylo ti v tom co nejlépe.

Klienti možná nepřicházejí tak, jak by sis představovala.

Tvoje sny o úspěšném podnikání, svobodě a klidu se zatím plní jen velmi pomalu - spíše je to dřina a neustálý stres.

...uvelebíš se, povídáme si, hodinku, dvě, a ty najednou máš jasno...

Najednou víš.

Najednou si věříš.

Je ti jasné, jaký další krok máš udělat.

Jsi klidná.
Cítíš se dobře.
Odcházíš plná naděje a víry, že jdeš správně a že vše je v pořádku.

A co víc?

Následně vidíš, jak se vše krásně mění v tvém okolí i podnikání.

Třeba se ti, jako jedné z klientek (dle jejích slov) nakopne byznys tak, že budeš koukat, že už ani nemáš čas dívat se tak často na vzdělávací kurzy a videa.

Já jsem pro tebe takovéto úžasné virtuální “společné” kafíčko připravila

1.
Rozdělené do 24 e-mailů k tvé ranní kávě vždy s jedním velmi silným transformačním koučovacím okénkem s otázkou či několika otázkami, které tě postupně provedou tím, co je důležité pro nastavení své mysli i energie pro úspěšný život i byznys.

2.

Postupně si utvoříš ucelený obraz toho, kam jdeš, kam chceš jít a co pro to je třeba udělat či nadále nedělat.

3.

Každý den se dostaneč do své energie a budeš se tak přirozeně soustředit na to nejpodstatnější a nikoli na požadavky a plnění programu někoho jiného.

4.

Těchto 5 minut denně nad otázkami po dobu 24 dní je připraveno totálně transformovat tvé vnímání, pocity, energii i realitu tam, kde je chceš mít.

5.
Nad inspirací můžeš strávit i více času dle své libosti. 

Podpoří tě v tom odkazy na moje veřejně dostupné podcasty a videa s mnoha inspirujícími tipy k podnikání v lehkosti a technicky i strategicky jednoduše. Díky tomu je nebudeš muset nikde hledat a své podnikání posuneš ještě více.

Transformace u kafíčka - to je necelý měsíc ke změně tvého myšlení, vnímání, rozhodování, a tím i tvé reality.

A kolik toto energií nabité, a při tom tak zklidňující, kafíčko stojí?


Kolik stojí kafíčko v kavárně?
A dortík?
Vodička?
Cesta na kafíčko?
Hm?

A nakolik se ti to vrátí v podnikání a životě?

Se mnou získáš silnou inspiraci ke kafíčku či čaji na 24 dní (pro nastavení své mysli, rozhodování i tvorbu nové reality) jen za 99 Kč.

Dej mi vědět, jak se ti líbí a jak tě posouvá!

Toužíš ještě vědět, co všechno je například možné, když zapojíš sílu své energie?

TY jsi základem svého života a podnikání.

Pokud ale posloucháme jen hlasy zvenčí, často zjistíme, že naše cesta není tak úplně naše, což někdy vede až k vyhoření.

Líbilo by se ti jít rychleji a ve větší radosti k vytouženým cílům?

Otevři se své intuici, naslouchej jí (i když to možná není pohodlné) a poznej, nejen co ti nefunguje, co tě drží zpět od tvých snů a co ve skutečnosti chceš, ale i to, jaké další (pravděpodobně nečekané) kroky se před tebou skládají.

Ještě se neznáme?

Jsem Miloslava Ščerbová a postupně s třemi dětmi na zádech i za zády podnikám a hledám nejlepší cestičky už od první mateřské

Ženám, jako jsme ty a já, pomáhám vyznat se v online podnikání tak, aby bylo technicky jednoduché, v souladu s nimi. Aby ti přinášelo radost a krásné ocenění hned od počátku.

Vím totiž, jak snadné je ztratit se v mnoha strategiích, technikáliích a kurzech tak, že nakonec ani neprodáváš, protože nevíš, na co se soustředit, a je to těžké, zmatené a výsledky mohou být prabídné. 

Potom i po několika letech budování podnikání můžeš zjistit, že tě to netěší, protože to není to, co by tě bavilo nebo tě to stojí moc času, nevyděláváš (nebo hodně na svůj úkor), běháš pouze od jedné strategie k jiné a od jednoho kurzu k druhému a nevíš, co bys, aby to konečně zacvaklo.

A proto jsem do své práce po několika letech "technické a strategické dřiny" zapojila kromě podnikatelských strategií také mj. energetický marketing, práci se záměrem, mindsetem, ale i s tělem.

Díky tomu mne stále krásnější výsledky mých klientek nepřestávají mile překvapovat!

Máš ještě otázky?

1. Jak "kafíčko" probíhá?

Každý den ráno ti přijde e-mail, ve kterém najdeš vždy jedno "okénko" s koučovací otázkou či více otázkami, které mají za úkol podpořit tě v tom, abys odhalila sama v sobě to, co tě brzdí, co ti vyhovuje a co bys vlastně chtěla tvořit a celé to transformovala postupně, během 24 okének, k daleko větší lehkosti v podnikání i životě, k úspěchu, radosti a štěstí. 

Uvnitř e-mailu máš návod, jak s otázkami pracovat a jaké kroky máš udělat, abys z této cesty vytěžila pro sebe co nejvíce.

Součástí e-mailu je vždy navíc i odkaz na některý z mých veřejně dostupných podcastů či videjí, pro ještě větší inspiraci a rozvoj tvého podnikání a harmonie v podnikání a soukromém životě.

2. Kolik času průvodce zabere?

Přečíst e-mail a odpovědět si na otázku či několik otázek zabere pár minut - a pokud budeš chtít nad otázkami hloubat déle, samozřejmě se tomu meze nekladou. Podcast a videjka jsou různě dlouhá, zpravidla něco mezi 5 a 15 minutami. Pokud tě inspirují k hlubšímu zamyšlení či akci, pak samozřejmě je další čas, který rozvoji podnikání a sebe sama věnuješ, čistě na tobě :-).