ZAČNI TVOŘIT PODNIKÁNÍ, KTERÉ TI BUDE SKVĚLE SLUŠET.

TRANSFORMACE U KAFÍČKA 
aneb Měsíc pro vyživení 
a laskavé nakopnutí tvého podnikání

Co kdyby pouhých 5 minut u ranní kávy mohlo zásadně proměnit tvé vnímání, rozhodování, a tím i (nejen) byznys realitu?

Zvu tě na cestu skrze 24 e-mailových koučovacích okének s podcasty a videy pro takové změny, po kterých v hloubi duše toužíš.

Představ si, že jdeme spolu na kafíčko...

Přicházíš zahlcená, možná i nespokojená ve svém životě a podnikání.

Připadáš si unavená, děláš všechno možné i nemožné, učíš se v mnoha kurzech a už nevíš, jakou cestou se dál vydat, aby to fungovalo a bylo ti v tom co nejlépe.

Klienti možná nepřicházejí tak, jak by sis představovala.

Tvoje sny o úspěšném podnikání, svobodě a klidu se zatím plní jen velmi pomalu - spíše je to dřina a neustálý stres.

...uvelebíš se, povídáme si, hodinku, dvě, a ty najednou máš jasno...

Najednou víš.

Najednou si věříš.

Je ti jasné, jaký další krok máš udělat.

Jsi klidná.
Cítíš se dobře.
Odcházíš plná naděje a víry, že jdeš správně a že vše je v pořádku.

A co víc?

Následně vidíš, jak se vše krásně mění v tvém okolí i podnikání.

Třeba se ti nakopne byznys tak, že budeš koukat, jak moc se musíš najednou ohánět, že už ani nemáš čas dívat se na vzdělávací kurzy a videa.

Já jsem pro tebe takovéto úžasné virtuální “společné” kafíčko připravila

1.
Rozdělené do 24 e-mailů k tvé ranní kávě vždy s jedním velmi silným transformačním koučovacím okénkem s otázkou či několika otázkami, které tě postupně provedou tím, co je důležité pro nastavení své mysli i energie pro úspěšný život i byznys.
2.
Postupně si utvoříš ucelený obraz toho, kam jdeš, kam chceš jít a co pro to je třeba udělat či nadále nedělat.

3.

Každý den začneš správně tak, jak je třeba - ve své energii, a budeš se tak opravdu soustředit na to nejpodstatnější a nikoli na požadavky a plnění programu někoho jiného.

4.

Těchto 5 minut denně nad otázkami po dobu 24 dní je připraveno totálně transformovat tvé vnímání, pocity, energii i realitu tam, kde je chceš mít.

5.
Nad inspirací můžeš strávit i více času dle své libosti. Podpoří tě v tom třeba i v e-mailech obsažené odkazy na moje další, veřejně dostupné, podcasty a videa s mnoha inspirujícími tipy k podnikání v lehkosti a technicky i strategicky jednoduše. Díky tomu je nebudeš muset nikde hledat a své podnikání posuneš ještě více.

Transformace u kafíčka - to je necelý měsíc ke změně tvého myšlení, vnímání, rozhodování, a tím i tvé reality.

A kolik toto energií nabité, a při tom tak zklidňující, kafíčko stojí?


Kolik stojí kafíčko v kavárně?
A dortík?
Vodička?
Cesta na kafíčko?
Hm?

A na kolik bys ocenila rozproudění svého vytouženého života i byznysu do větší lehkosti, jasnosti, sebedůvěry i úspěchu?


Se mnou takovou silnou inspiraci ke kafíčku na 24 dní (pro nastavení své mysli, rozhodování i tvorbu nové reality) získáš jen za 99 Kč.

Dej mi vědět, jak se ti líbí a jak tě posouvá!

Toužíš vědět, co všechno je například možné, když zapojíš sílu své energie?

Nejprve si připomeň, že jakákoli krabice je pro tebe malá...

Vzpomínám si, jak jsem se v začátcích podnikání chtěla nechat vyfotit na svůj "JUDr. - odborný web". A fotili jsme půl hoďky, hoďku, a nic pořád nevycházelo. Všude jsem vypadala staženě

Až jsem se rozhodla převléknout z těch "profi - JUDr." šatů a vzít si své oblíbené, pohodlné, zkrátka moje... a, světe div se, hned první fotky byly parádní.

Představ si, že se takhle hodinu, dvě, tři snažíš napasovat někam, kde ti není dobře, a víš, že to nejsi ty (možná to ještě nevíš nebo neumíš popsat, ale pocity napoví). To se asi dá zvládnout, i když ani n není to pravé.

Ale co když se takhle snažíš někam napasovat měsíce, roky...

Není divu, že ti to pak nefunguje. Že to nepřináší radost, energii, ocenění, ovoce, ale naopak dřinu, vyčerpání, pocity zmaru nebo nedost-dobráctví.

TY jsi základem svého života a podnikání. 

A na Tebe, tvou energii, zkušenosti a talenty je přece každá krabice malá.

Líbilo by se ti, v krátkém čase si přetvořit podnikání tak, aby tě podporovalo a dokonale ti slušelo?

Co kdyby ti stačilo zpočátku jen 5min denně u kafíčka k velkým uvědoměním a změnám? Šla bys do toho?

Ještě se neznáme?

Jsem Miloslava Ščerbová a postupně s třemi dětmi na zádech i za zády podnikám a hledám nejlepší cestičky už od první mateřské

Ženám, jako jsi ty, pomáhám vyznat se v online podnikání tak, aby bylo technicky jednoduché, v souladu s nimi. Aby ti přinášelo radost a krásné ocenění hned od počátku.

Vím totiž, jak snadné je ztratit se v mnoha strategiích, technikáliích a kurzech tak, že nakonec ani neprodáváš, protože nevíš, na co se soustředit, a je to těžké, zmatené a výsledky mohou být prabídné. 

Potom i po několika letech budování podnikání můžeš zjistit, že tě to netěší, protože to není to, co by tě bavilo nebo tě to stojí moc času, nevyděláváš (nebo hodně na svůj úkor), běháš pouze od jedné strategie k jiné a od jednoho kurzu k druhému a nevíš, co bys, aby to konečně zacvaklo.

A proto jsem do své práce po několika letech "technické a strategické dřiny" zapojila kromě podnikatelských strategií také mj. energetický marketing, mindset a Energetic breakthrough method®.

Díky tomu mne stále krásnější výsledky mých klientek nepřestávají mile překvapovat!

Máš ještě otázky?

1. Jak "kafíčko" probíhá?

Každý den ráno ti přijde e-mail, ve kterém najdeš vždy jedno "okénko" s koučovací otázkou či více otázkami, které mají za úkol podpořit tě v tom, abys odhalila sama v sobě to, co tě brzdí, co ti vyhovuje a co bys vlastně chtěla tvořit a celé to transformovala postupně, během 24 okének, k daleko větší lehkosti v podnikání i životě, k úspěchu, radosti a štěstí. Součástí e-mailu je vždy navíc i odkaz na některý z mých veřejně dostupných podcastů či videjí, pro ještě větší inspiraci a rozvoj tvého podnikání a harmonie v podnikání a soukromém životě.

2. Kolik času průvodce zabere?

Přečíst e-mail a odpovědět si na otázku či několik otázek zabere pár minut - a pokud budeš chtít nad otázkami hloubat déle, samozřejmě se tomu meze nekladou. Podcast a videjka jsou různě dlouhá, zpravidla něco mezi 5 a 15 minutami. Pokud tě inspirují k hlubšímu zamyšlení či akci, pak samozřejmě je další čas, který rozvoji podnikání a sebe sama věnuješ, čistě na tobě :-).