Zvedne ti rapidně prodeje - ale!

24.10.2023

Co rozhodně nedělat v kontaktu s klientem, pokud nechceš manipulovat, ale chceš mít ideálního, spokojeného a pokud možno opakovaně se vracejícího se klienta?

"PARFÉMOVÝ PRODEJ: ZÁKAZNÍK SMRDÍ A PO VYSTŘÍZLIVĚNÍ HO ČEKÁ KOCOVINA".

Když nevidíš hodnotu v tom, co prodejce nabízí, jakákoli cena je moc vysoká. Přesvědčování není cesta. 

Naopak, když vidíš hodnotu a je to to TVOJE, zaplatíš klidně několikanásobek toho, co ti prodejce předtím nabízel jako super výhodnou cenu.

Když zákazník v takovéhle manipulaci koupí, smrdí (od "parfémů" ještě týden) a čeká ho kocovina až vystřízliví, že nakoupit vlastně vůbec nechtěl…! 

Není divu, že máme obavy prodávat, když ta představa prodeje je takováhle.

 Vnímej klienta, když s ním mluvíš/píšeš… 

A podívej se na to, jak můžeš ten prodej pojmout, aby tě to bavilo, bylo v tom pohodově tobě i tvým klientům...

Začít můžeš pochopením, kde většina online podnikatelek dělá chyby ve strategii, cenotvorbě i volbě klientů - a jak se takovým chybám vyhnout.

Nejsi si jistá cenami svých služeb?

Vyplň si My Money Map, kterou získáš jako bonus k free masterclassu mé mentorky Denisy, a SPOČÍTEJ SI, jak se máš správně, prakticky ocenit a kolik klientů potřebuješ měsíčně získat. Přestaň hádat. Základem tvých úspěšných prodejů je znát svá čísla. Neboj se jim podívat do očí.

Pusť si FREE masterclass "Learn to Price your services in 30 minutes" + získej bonus My Money Map a odraz se do své plné síly a potenciálu

Pojď si také plnit své sny...

A nebo si domluv poznávací 20 minutový hovor a podíváme se, co zrovna ty a tvé podnikání potřebujete a zda je pro tebe ideální osobní individuální či skupinová spolupráce se mnou.