1) Aby tvůj MAGNET NEbyl ZDARMA.

2) Aby tvé služby dávaly smysl pro tvé VYŠŠÍ finanční i osobní cíle.

2 workshopy na 2 základní problémy či strašáky ženského podnikání.

22.4./24.4.2024, od 12h, online živě, s krátkodobým záznamem.

Přihlásit se můžeš ještě:

1. problém, který dlouhodobě vidím v rámci ženského podnikání

Rozdáváš se zdarma? 

Dáš si tu práci s tvořením hodnotného obsahu pro klienty, dokonce i práci s tím, klienty k tomuto obsahu dovést, a pak si vezmeš pouze e-mail a spoléháš na budoucí e-mailovou či jinou kampaň?

Není to škoda?

Co když i tvůj klient, který konečně objevil něco, co mu pomůže na jeho cestě, chce vědět, kudy má jít dál a co jeho dnešní poznání ještě více prohloubí a jeho problém ještě více přiblíží zmizení?

Představ si to, jako člověka, který objevil kouzelný obchůdek, s věcmi, jaké už dlouho hledal. Má odejít pouze s vizitkou a pozdravením? Co mu ještě ukážeš a řekneš? Co ty bys ráda slyšela, zjistila, dostala, kdybys do takového obchůdku zavítala?

Byla bys ráda, kdyby se tě někdo ujal a pomohl se tam vyznat nebo najít to, co přesně ti teď udělá radost? Věřím, že ano.

Možná tě brzdí technika. Jak to nastavit. Nebo si myslíš, že nemáš, co do funnelu nabídnout. Obojí je zbytečná obava.

Ukážu ti, jak na to, aby tvůj MAGNET NEbyl ZDARMA aneb Jak vytvořit svůj první funnel od magnetu po první prodej co nejdříve a nepřicházet zbytečně o peníze.

2. problém, který dlouhodobě vidím v rámci ženského podnikání

Tvé služby, ceny, časový rozsah, nedávají smysl v rámci tvých dlouhodobých finančních cílů a osobních, rodinných, časových taktéž. 

Je fajn, že dokážeš vydělat peníze. Nějaké. Nějak, když je třeba. 

Jenže často se podhodnocuješ a když si přiznáš pravdu, musela bys pracovat s klienty 20h denně, aby to příjmy dávaly tolik, kolik potřebuješ. 

Nebo se držíš při zemi a neodvažuješ se pomyslet na jiné možnosti, které by ti příjem přivedly snadněji, třeba s menším počtem klientů, menším množstvím časus klienty. 

Možná nevíš, jak jinak to poskládat (protože hodinovka je hodinovka, klientky jsou na to zvyklé...).  Nebo máš strach, že by cena musela být tak vysoká, že ji neuneseš ani ty, ani klienti. 

Tak jako mé klientky, dokud jim neukážu, jak na to.

Zrovna nedávno klientka přišla s kapacitou 34.090 Euro tvořenou 342 klienty, které by musela získat. Během chvilky jsme z toho udělaly 10 klientů za dohromady 50.000 Euro. 

Ona byla naprosto nadšená, protože uviděla, že to je naprosto reálné, uvěřitelné, sama ihned věděla, že toto je možné a že do toho půjde.

I kdyby poté nakonec získala pouze jednu klientku za tuto cenu, měla by pokrytý původní plán 12 klientek za rok na osobní spolupráci. No není to super?

I kdyby nakonec program prodala za polovinu ceny, stále je to 25.000 Euro, tedy podstatná část jejího původního finančního cíle, při pouze 10 lidech namísto stovek, které jsou pro ni a pro její nastavení v tuto chvíli "píliš velký oříšek". 

A v takových výpočtech variant prodejů bychom mohly pokračovat - stále by to bylo výhodné, že ano?

Nyní má cestu k takovým klientům otevřenou - už ví, ke komu komunikovat a je v tuto chvíli na té správné energetické vlně. 

Taky chceš připravit své služby pro vyšší cíle?

Ukážu ti, jak na to, aby tvé služby dávaly smysl pro tvé VYŠŠÍ FINANČNÍ I OSOBNÍ CÍLE - aneb, co když i ty můžeš své služby vyskládat jinak a efektivněji, než si teď myslíš.

Ready?

Jak to vidí klientky mých programů, které už energii a jednoduchost do podnikání vpustily naplno?

PRO KOHO JE 1. WORKSHOP: 

Pro tebe, pokud chceš zvyšovat své příjmy praktickou cestou pomocí automatizace a své funnely dosud odkládáš. 

Pro tebe, pokud chceš pochopit, jak svůj magnet/obsah zdarma "zpeněžit" už při stažení magnetu (organicky šířený nebo reklamou) a ujasnit si potřebné technické i základní strategické záležitosti.

Pro tebe, pokud chceš vědět, co můžeš HNED teď použít pro svůj funkční funnel z toho, co máš, chystáš, můžeš nabídnout. 

>>> Tady se mrkneme na to, co potřebuješ k tomu, abys využila automatizované kolečko. Co nejjednodušeji. S tím co teď už máš nebo můžeš ted nabídnout.

>>> Protože jakkékoli i sebemenší množství klientů, kteří kliknou sami od sebe na tvůj magnet zdarma nebo nějaký levný produkt, je potenciál, mám pravdu? Natož pak ti klienti, které si s vynaložením většího či menšího úsilí přivedeš k magnetu sama.

>>> Ukážu ti, že každá děkovací stránka je příležitost, jak prohloubit vztah s potenciálním klientem či klientem ještě o kousek víc.

>>> Uděláme v tom jasno - aby ten technický i strategický strašák už neměl místo a tys mohla příště už po stažení magnetu slyšet cinknout první automatizovanou objednávku.

PRO KOHO JE 2. WORKSHOP: 

Pro tebe, pokud se chystáš na zvednutí cen nebo bys ráda své služby prodala celkově za více peněz a nevíš zatím, jak na to - zda potřebuješ více klientů nebo jinak poskládat portfolio.

Pro tebe, pokud chceš získat změnou ve svých službách či cenách také více času, trávit méně času s klienty nebo potřebuješ získat v prodeji či doručování služeb klientům větší lehkost.

Pro tebe, pokud se chystáš na HIGH-Ticket produkty, větší balíčky, mastermindy, a chceš znát příklady možností, otevřít se tomu, začít vidět kombinace, nebo si vytvořit konkrétní nápad hned na workshopu.

>>> Tady tě provedu cvičením, kde jednoduše zvedneme energetickou kapacitu tvého portfolia, na kterou jsi připravena. 

>>> Podíváme se na to, s čím teď pracuješ (produkty, služby, počty klientů, čas...), zda to odpovídá tvým cílům, a také na to, jak to i prakticky změnit, vyskládat, abys mohla například obsloužit méně klientů, tím získala více času, a současně stejné nebo větší množství peněz.

>>> Dáme si možnosti, příklady, i energetická cvičení. Podíváš se na své podnikání, své portfolio, z jiného úhlu pohledu tak, jak bys sama neudělala. 

>>> Odneseš si nejen uvědomění, že JE TO MOŽNÉ i pro tebe, ale také nápady i nadšené odhodlání, jak své cíle snadněji uskutečnit. 

CO WORKSHOPY JSOU: 

2x samostatné online živé vysílání - prakticky zaměřené na dané téma, abys rovnou kus práce odvedla během vysílání. Na dané téma. 

Před vysíláním ti přijde odkaz na dotazník, abychom pracovaly na vašich konkrétních tématech s vašimi konkrétními situacemi. 

Během vysílání bude i prostor si věci upřesnit, vyjádřit se, zeptat.

Přihlásit se můžeš na jeden nebo oba workshopy. 

Záznam následující dva dny po konání daného workshopu (tj. do středy 23.4., resp. pátku 26.4.2024).

CO OBSAŽENO NENÍ:

Nejedná se o individuální spolupráci. Není obsažen můj čas po workshopu na otázky a dolaďování apod. 

ZA KOLIK: 555 Kč 

(každý jednotlivý workshop)

>>> přihlášení je možné jen do úterý 16.4.2024 <<<

PŘIPRAVENA UDLĚAT DALŠÍ DŮLEŽITÉ KROKY KE ZVYŠOVÁNÍ SVÝCH PŘÍJMŮ?

Co ještě dokázaly klientky mých programů, když vpustily svou energii, jednoduchost a čerstvý vítr do podnikání?

Ještě se neznáme?

Ahoj, jsem Miloslava a těší mě, že tě mohu inspirovat.

Ahoj, jsem Miloslava Ščerbová, mentorka a koučka žen, které se rozhodly plnit si své sny. Prošla jsem si mnoha podnikatelskými i seberozvojovými kurzy a zkušenostmi, mj. ročním programem pro kouče využívající energetické principy, Energetic breakthrough method®.

Ženám pomáhám mj. v tom, aby si ujasnily své záměry, vytvořily své srdcové služby, uměly a nebály se ocenit, znásobily kapacitu svého portfolia při zachování času na život, a prodávaly jednoduše a v radosti.

Vím totiž, jak snadné je ztratit se v mnoha strategiích, technikáliích a kurzech tak, že nakonec ani neprodáváš, protože nevíš, na co se soustředit, a je to těžké, zmatené a výsledky mohou být prabídné.

A proto jsem do své práce po několika letech "technické a strategické dřiny" zapojila kromě podnikatelských strategií také mj. energetický marketing, práci se záměrem, mindsetem, ale i s tělem.

Díky tomu mne stále krásnější výsledky mých klientek nepřestávají mile překvapovat!

Ráda s tím pomůžu i tobě.

Připravena posunout své podnikání vpřed?

Ráda s tebou tento proces efektivně započnu.