Wow, gratuluji ti k rozhodnutí zapojit do svého života i podnikání svou energii a vyhnout se častým chybám ve strategii i cenotvorbě. 

Tato půlhodinka ti může komplet změnit pohled na tvé online podnikání - nezačínej ho budovat od konce.

Pokud se k tobě tento webinář dostal náhodou, přeposláním, a chceš získat celou sérii inspirace, přihlas se zde.

Tvůj transformační webinář je tu:

PŘEJI SI, AŤ JE TI CO NEJVĚTŠÍM PŘÍNOSEM A BUDU RÁDA, BUDEŠ-LI SE MNOU SDÍLET SVÉ POSTŘEHY.

P.S. Jedná se o záznam, čili případné nabídky ve videu včetně termínů, do kdy platí, nemusí být aktuální - sleduj proto aktuální info na webu, v e-mailu, facebooku, nebo mi napiš - ráda to s tebou proberu na nezávazném poznávacím callu.

A co můžeš pro své podnikání udělat dál?

1.

Zajímá tě, jak za pouhých 5 minut denně u kafíčka dokážeš vyživit a laskavě nakopnout tvůj byznys, myšlení, vnímání, rozhodování?
Dej si se mnou 24x virtuální kafíčko, odpovídej pravdivě na otázky a získej ucelený obraz o svém podnikání!
Začni tvořit podnikání, které ti bude krásně pasovat, jako ty nejkrásnější šaty.

2.

Chceš už během 3 dnů aktivovat potenciál svého úspěchu a lehkosti do podnikání či začít přitahovat klienty "pouhou" změnou svého mindsetu a energie?

Tento koučovací 3denní trénink je naprostým základem pro jakékoli podnikání - rozproudí tvou vizi k životu. Jako bonus získáš mj. masterclass Jak vytvořit hojnost z nedostatku a Síla slov: aneb jak tvá slova utvářejí tvou (nejen) byznys realitu.

! TIP: Pokud začneš Kafíčkovými pětiminutovkami (výše) a spojíš to v objednávce s Potenciálem, získáš mnohem výhodnější cenu !

3.

Chceš podnikání, které ti bude slušet? Od vize, přes ceny i portfolio, a přitahovat své srdcové klienty v lehkosti i pro služby za mnohem vyšší ceny, než sis dosud dokázala představit?

Sebevědomí, důvěra ve své schopnosti a talenty, více času, sebehodnota a ocenění - to jsou jen některé z mnoha benefitů, kterých Královny uvnitř kurzu dosahují. A co bude tvůj záměr a výsledek? 8 týdenní kurz s mou půlroční podporou pro otázky či zpětnou vazbu ve skupině je ti k dispozici.

Chceš si domluvit poznávací call? Potřebuješ poradit s výběrem kurzu či jiné spolupráce? 

Nebo chceš se mnou sdílet své postřehy z webináře?