A co kdybys už během 12 týdnů získávala lehčeji klienty, s kterými je radost pracovat, za ceny, které tě krásně ohodnotí, a nebála se nabízet i dražší služby, které budeš milovat ty i tvoji klienti

Pouze teď a tady ti nabízím svůj vlajkový online kurz Královnou svého byznysu - od vize, přes klienty, peníze, ceny, služby i strategii prodeje za 12 týdnů

Celý online kurz vč. 6 měsíčního přístupu k obsahu (viz podrobněji níže), záznamů videoodpovědí na otázky předchozích účastnic TADY A TEĎ:

8.888 Kč namísto 18.888 Kč

Podrobnosti o kurzu

Zde se dozvíš, jak z tebe vytvoříme Královnu tvého byznysu: 

1. část: KRÁLOVNOU SVÉ ENERGIE

Ve startovacím dotazníku aktivuješ svůj potenciál, aby se ti začaly ukazovat cesty k tvým záměrům.

Otázky v dotazníku jsou koncipované tak, abys už dala mozku a celému vesmíru jasný pokyn, kam se má ubírat tvůj další život. Je to velmi důležitá součást celého procesu, nepřeskakuj ho :-). 

 V úvodním videu zjisti, jak práce s tvou energií funguje a co je důležité, abys nezůstala jen u snění. 

Přivítám tě a povím ti, co pro kurz budeš potřebovat a jak je dobré videa používat, co si z nich vždy nejvíce vzít - co je důležité pro to, aby energie krásně proudila. 

V 1. modulu najdi a aktivuj svou magnetickou podnikatelku uvnitř sebe, abys přitahovala klienty i peníze s větší lehkostí. 

Naprosto zásadní cvičení pro každodenní život, jakýkoli cíl, záměr, úspěch. Toto si dobře zapamatuj. Jakkoli se toto cvičení na první pohled může zdát triviální, je snad nejdůležitějším z celého kurzu! Již ono samotné ti pomůže dosáhnout čehokoli si přeješ. 

V 2. modulu vytvoř vědomě prostor pro své nové já, nové myšlenky, energii, kterou chceš v životě posílit a okamžitě utvářj svou novou realitu 

Určitě víš, že každá věc, člověk, situace nesou určitou energii a je velmi důležité vytvářet si vědomě takový prostor, dávat pozornost takovým lidem a věcem, co podporují tvé záměry a představy, jak chceš žít a kým chceš být. V opačném případě si energii vědomě i nevědomě ubíráš 

V 3. modulu zvyš svou kapacitu přijímání, abys mohla přijmout násobně více peněz, hojnosti i úspěchu v jakékoli oblasti si přeješ. 

Zaměříme se na to, abys byla připravena oceňovat sebe, své služby, i vše dobré v tvém životě už teď, aby toho mohlo přicházet více a více - asi víš, že když nedokážeš prožít teď pocit úspěchu, vděčnosti, radosti, nedokážeš to ani později a cesta k těmto pocitům se zcela zásadně ztíží. Proto to otočíme, abys je přitáhla mnohem rychleji! 

V 4. modulu se podíváš do očí svým číslům, reálným i vysněným, přestaneš se jich bát a začneš přitahovat více peněz. 

Čísla i pěníze milují jasnost a my se v tomto modulu podíváme, jak jsi na tom se svým strachem z dluhů, z čísel na kontě, a to samozřejmě tak, aby to maximálně podpořilo tvoje záměry stát se takovou ženou a podnikatelkou, jakou chceš být. Přestaň žít v omylu, kolik peněz ti stačí, udělej si jasno a znásob své vize i příjmy.

V 5. modulu zjistíš, proč (ne)přitahuješ své vysněné klienty, kdo je tvůj srdcový klient, s kterým je radost pracovat, a jak jich přitáhnout více. 

Víš, kdo je tvůj ideální klient a s kým se ti dobře pracuje? Možná není třeba vědět, kde žije a jaké školy má vystudované nebo kolik mu je let. Podíváme se na něj z hlediska tvé energie a tvých limitů, které se zrcadlí v klientech. 

V 6. modulu odstraníš i poslední bloky, které ti brání přitahovat skvělé platící klienty a naučíš se to použít i pro jiné "blokované" situace. 

Doplníme další cvičení a tipy pro to, jak neblokovat a naopak přitahovat více tvých ideálních klientů, a řekneme si, jak tuto techniku použít pro jakékoli jiné přání, které máš, abys ho

v realitě viděla mnohem dříve a s větší lehkostí. 

V 7. modulu si uděláš jasnou představu o tom, jaký typ služby je pro tebe to pravé, a nastavíš si svou úžasnou cenu. 

Pro skvělé prodeje je důležité, aby tvé služby i ceny byly s tebou v souladu.Ujasníš si, komu a jak chceš posloužit, a jak jinak se můžeš podívat na své ceny, aby ses v nich cítila dobře a pohodlně a s radostí prodávala i dráž, přitom stále měla klienty, co řeknou ANO. 

V 8. modulu rozpustíš jakýkoli strach či limit, který ti během předchozích modulů přišel na mysl a stojí mezi tebou a tvými sny. 

Během předchozích modulů se mohou ukazovat různá přesvědčení "to nefunguje", "to si nemohu dovolit" apod., která ti brání dosahovat větších úspěchů, udělat potřebné kroky navzdory strachu. Zde ti ukážu, jak je můžeš přetvořit v podporující energii a rozspustit je. 

V 9. modulu si vytvoříš nové portfolio služeb, kterým několikanásobně navýšíš kapacitu podnikání a příjmů.

Revize stávající nabídky služeb a její kapacity, zda může vůbec přinést tolik peněz, kolik si přeješ, a takovou lehkost, s jakou chceš prodávat. Vytvoření (staro)nového portfolia a vyladění na snadný prodej.

V 10. modulu z limitujících přesvědčení o prodeji uděláš podporující, pro ještě snadnější prodej.

V úspěšném prodeji nám mohou bránit všelijaká přesvědčení, kterých si ani nejsme vědomi. Zde se na ně zaměříme a přetvoříme je v podporující, abys změnu energie okamžitě pocítila na vlastní kůži.

2. část: KRÁLOVSKY JEDNODUCHÝ PRODEJ

Kdo jsi a komu prodáváš?

S využitím energetických cvičení máš jasno, komu prodáváš a komu nikoli. Nejsi tu pro všechny. Jsi sama sebou - magnetická a svá, přesně pro své klienty.

Co prodáváš - jasný vzkaz.

Díky energetickému cvičení máš jasno, co je tvá ideální služba i ceny. Předej nyní klientům jasný vzkaz, o tom, s čím jim pomůžeš, a otestuj si na co nejlépe slyší.

Přivedení klienta do spolupráce.

Najdi své publikum. Buď vidět. Nauč se prodávat organicky, kdykoli, s jakoukoli novou službou, produktem, jen několika jednoduchými praktickými kroky. 

Automatizace, technikálie.

Chceš-li tvořit online podnikání i automatizovaně pomocí "kolečka" od magnetu po první prodej, zde si povíme o tom, o čem to je a jak k tomu přistoupit.

Všechny tyto moduly jsou koncipované pro "studium" na 8-12 týdnů (s e-mailovým průvodcem) - a během kurzu i dál pak pracuješ na integraci, zavedení do praxe.

Přístup k obsahu kurzu máš 6 měsíců od zakoupení, takže máš dostatečný prostor na zopakování a náležité prostudování.