Prodávej v lehkosti - aktivace (zde k vyzkoušení do neděle 29.1.2023 20h)

PŘITÁHNI PENÍZE, HOJNOST A SPLNĚNÉ SNY

Dnes ti přináším nahlédnutí do energetické kuchyně z jiného pohledu.

Ve webinářích jsem ti řekla, že logika sama nefunguje.

Jedním ze způsobů, jak velmi rychle svou energii vyladit a začít zažívat nápady a "náhody" tomu odpovídající, jsou AKTIVACE, které ti dokáží pomoct i bez znalosti souvislostí - stačí se tomu otevřít.

Pojď se na chvíli zastavit, a nechat se vést svým vyšším já ke své vysněné budoucnosti.

Pokud se k tobě tento webinář dostal náhodou, přeposláním, a chceš získat celou sérii inspirace, přihlas se zde.

Tato dnešní aktivace byla součástí mého online live workshopu Vize a splněná přání 2023 a je zaměřná na zvýšení tvé kapacity přijímání a odložení veškerých bloků, které stojí v cestě tvému nejvíce svobodnému a bohatému já. 

Je zaměřena na přitahování synchronicit (šťastných náhod), podporujících lidí, situací, nápadů, klientů, peněz a jiného bohatství a veškerých tvých splněných snů...

Je dobré znát co nejkonkrétněji své záměry, čísla, vize i z pohledu logiky a pojmenovat pocity s tím spojené - i na to se v Královnou svého byznysu zaměřujeme, nicméně i pokud jsi zatím neabsolvovala a nezkoušela taková cvičení logická a "slovní" (která však současně vždy pracují i s tvou energií), nevadí, v aktivacích pracuje tvá intuice, představivost a tvé vyšší já. Nech se vést.

Sleduj své pocity před aktivací, během ní a po ní.

Zapiš si vše, co tě zaujme, nápady, kroky, a nezpomeň pak vybrat, co z toho uvedeš do praxe ihned alespoň drobným krokem (např. půjdeš si odpočinout, chybí-li ti klid, namísto ladění slovíček na webu :-)), abys uvedla energii do pohybu i ve hmotném světě!

Jak s aktivací pracovat?

  1. Připrav si asi 12-15 minut klidu a pohodlí :-)
  2. Představ si svá přání ohledně peněz, bohatství, hojnosti, štěstí, lásky... znásob to :-) až tam, kde už ti je mírně nepohodlně, aby ses zvětšovala, ne držela v zóně komfortu a strachu, ale ne natolik, aby se ti to zdálo naprosto nereálné a že tohle "nejsi ty".
  3. Uvědom si, jak se cítíš, a jak smýšlíš.
  4. Pusť si AKTIVACI níže. (Opakuj další den, pokud potřebuješ)
  5. Zaznamenej změny ve vnímání, kroky, které tě napadly, uvědomění...
  6. A neboj se, pokud napoprvé nic nevidíš, necítíš, ENERGIE V TOBĚ PRACUJE a VĚZ, ŽE JE TO HOTOVÉ, stačí se držet souladných kroků.

Podnikej a vydělávej v lehkosti🤰🤱🏼 i s dětmi na zádech, za zády, na hlavě.
Každá žena si zaslouží a může si dovolit být v klidu, neztrácet čas, využít ho hezky a v lehkosti efektivně, žít a plnit se své sny TEĎ ne AŽ PAK...

A co se stane, když to zjednodušíš a zapojíš více energie a intuice?

PRO DALŠÍ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE SLEDUJ SVOU E-MAILOVOU SCHRÁNKU A FB SKUPINU NEBO MI RADĚJI IHNED NAPIŠ, AŤ SI ZAJISTÍŠ ZACHOVÁNÍ NEJLEPŠÍ CENY A BONUSŮ:

Chceš si domluvit poznávací call a zajistit si, že ti ponechám dnešní nejvýhodnější nabídku, i pokud naskočíš až po callu?

Nebo chceš se mnou sdílet své postřehy?