Prodávej v lehkosti - aktivace (zde k vyzkoušení do neděle 29.1.2023 20h)

ZVYŠ IHNED ENERGETICKOU KAPACITU SVÉHO PODNIKÁNÍ

Dnes ti přináším nahlédnutí do energetické kuchyně z jiného pohledu.

Ve webinářích jsem ti řekla, že logika sama nefunguje.

Jedním ze způsobů, jak velmi rychle svou energii vyladit a začít zažívat nápady a "náhody" tomu odpovídající, jsou AKTIVACE, které ti dokáží pomoct i bez znalosti souvislostí - stačí se tomu otevřít.

Pojď se na chvíli zastavit, a nechat se vést svým vyšším já ke své vysněné budoucnosti.

Pokud se k tobě tento webinář dostal náhodou, přeposláním, a chceš získat celou sérii inspirace, přihlas se zde.

Pro zvýšení kapacity podnikání se dá použít ledasjaký marketingový trik a tah.Jak ale už víš z webinářů, samotné dělání a logika nestačí. Je nutné, abys byla v souladu s realitou, jakou chceš přitahovat, vidět, dekódovat, tvořit...

A k tomu slouží velice mocný nástroj - aktivace.

Zamysli se na chvíli nad svým podnikáním:

- přináší ti to, co chceš?

- je toho vůbec schopné?

- tvoříš ho z místa, odkud ti může přinášet pocity i výsledky, jaké si přeješ?

V kurzu Královnou svého byznysu věnujeme jeden celý modul právě tomuto tématu - od čísel, přehledu aktuálního portfolia a nápadů, až k tvorbě nových nápadů, a hlavně velkých uvědomění (často v tom smyslu, že aktuální nápady jsou naprosto neziskové a stojí spoustu dřiny...).

Jakmile pochopíš tyto principy, pak je snadné vytvořit program ve své energii - mysli - a jít do akce a získat nového platícho klienta či klienty, kteří si tvou službu rádi pořídí za cenu, jakou si stanovíš (za předpokladu, že je s tebou v souladu a ty s ní - což je také jedním tématem Královny).

I když nemáš vše technicky vyladěné, nebo systémy nemáš vůbec nastavené, nebo vůbec nic na svém podnikání nezměníš, jen svou energii.

Tedy, je to snadné, pokud si dovolíš zařadit energetickou práci a její principy (tedy i větší lehkost) do svého každodenního života, což vzhledem k naučeným zvyklostem v naší "neustále byzy" společnosti, bývá právě ten největší oříšek.

Najdi si tedy tak 15 minut klidu a zastav se nad svým podnikáním - věz, že jakmile projdeš tímto procesem, JE HOTOVO - i kdybys nic moc necítila, nevnímala, energie se hýbe. A pokud potřebuješ, zopakuj aktivaci znovu - každý den.

Jak s aktivací pracovat?

  1. Připrav si asi 12-15 minut klidu a pohodlí :-)
  2. Představ si své podnikání, jeho výsledky, ale i svá přání ohledně peněz, bohatství, hojnosti, štěstí, lásky... znásob to :-) až tam, kde už ti je mírně nepohodlně, aby ses zvětšovala, ne držela v zóně komfortu a strachu, ale ne natolik, aby se ti to zdálo naprosto nereálné a že tohle "nejsi ty".
  3. Uvědom si, jak se cítíš, a jak smýšlíš.
  4. Pusť si AKTIVACI níže. (Opakuj další den, pokud potřebuješ)
  5. Zaznamenej změny ve vnímání, kroky, které tě napadly, uvědomění...
  6. A neboj se, pokud napoprvé nic nevidíš, necítíš, ENERGIE V TOBĚ PRACUJE a VĚZ, ŽE JE TO HOTOVÉ, stačí se držet souladných kroků.

Podnikej a vydělávej v lehkosti🤰🤱🏼 i s dětmi na zádech, za zády, na hlavě.
Každá žena si zaslouží a může si dovolit být v klidu, neztrácet čas, využít ho hezky a v lehkosti efektivně, žít a plnit se své sny TEĎ ne AŽ PAK...

A co se stane, když to zjednodušíš a zapojíš více energie a intuice?

PRO DALŠÍ MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE SLEDUJ SVOU E-MAILOVOU SCHRÁNKU A FB SKUPINU NEBO MI RADĚJI IHNED NAPIŠ, AŤ SI ZAJISTÍŠ ZACHOVÁNÍ NEJLEPŠÍ CENY A BONUSŮ:

Chceš si domluvit poznávací call a zajistit si, že ti ponechám dnešní nejvýhodnější nabídku, i pokud naskočíš až po callu? 

Nebo chceš se mnou sdílet své postřehy?